З 10.12.2018 по 14.12.2018 – Тиждень Права

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про дошкільну освіту», Конвенції прав дитини в нашому навчальному закладі пройшов Тиждень права. Було розроблено систему заходів, які були спрямовані на виконання програми. Для педагогів закладу було організовано виставку методичної літератури з правової тематики, практичним психологом Пятуніною А.О. проведено презентацію нових видань з питань запобігання насильства в сім’ї, анкетування батьків щодо правової обізнаності.

В рамках Тижня права для дітей вихователями та спеціалістами проводилися тематичні заняття, моделювання ситуацій, пізнавальні розвиваючи ігри.

В батьківських вітальнях та куточку психолога розміщено пам’ятки та буклети за темою «Правові знання – дітям», «Допоможіть дитині зростати щасливою», на сторінці закладу в соціальній мережі Фейсбук періодично розміщуються посилання на інформаційні матеріали ЮНІСЕФ для батьків.