З 04.11.2019 по 08.11.2019 пройшов Тиждень психології

Гасло заходу – “Головне, що ми всі разом”. З метою поглиблення знань дітей про різні види емоцій, розвитку в дітей з порозумінням ставитись до інших людей та контролювати свої емоції, розширення уявлень дітей про дружбу, виховання толерантного відношення до інших, підвищення педагогічної компетентністості батьків, сприяння критичному осмисленню стійких стереотипних установок у сімейному вихованні, розвитку навичок до релаксації та відпочинку, педагогічним колективом на чолі з практичним психологом Пятуніною Альоною Олександрівною було проведено Тиждень психології в ЗДО.

В рамках тижня пройшли заходи: розвиваюче заняття “Подорож до країни емоцій” з вихованцями старшої групи, корекційно-розвивальне заняття “Подорож до Північного полюсу” (середня група) та відеолекторії “Вмій дружити” та “Формуємо толерантне відношення”.

Батьки вихованців закладу мали змогу взяти участь в конференції “Розуміння шляхів виховання дитини як умова формування конструктивного діалогу в сім’ї”, в анкетуванні “Виховання щасливої дитини”. Для педагогів пройшла акція “Листівки з побажаннями”. Усі охочі залишили добре побажання на інтерактивному стенді “Дерево добра”.