Вітаємо переможців!

Уже другий рік поспіль вихованці нашого закладу виходять на червону доріжку в карнавальних костюмах – відбувся підсумок конкурсу “Fashionable New Year-2019” за підтримки народного депутата А.Гальченко.

Маленьких моделей не залишили без уваги і подарунків. Нагородження переможців відбулося в кілька етапів: найменших конкурсантів нагородили на «червоній доріжці» під час Параду переможців, на сцені вручення подарунків відбулося переможцям у номінаціях – «Мульти-пульти костюм», «Символ року – 2019», «Кращий костюм від 3 до 6 років» і «Кращий костюм від 7 до 11 років». Малюки дефілювали і позували перед камерами, як справжні фотомоделі. Це було чудове свято радості і веселощів! Всі дітки отримали дипломи учасників, солодкі подарунки та іграшки. Ніхто не залишився без уваги! А наші вихованці – Непомящий Діма й Непомяща Саша отримали дипломи переможців. Вітаємо!

Підведено підсумки й конкурсу “Лучшая елочная игрушка”, організованого фондом Олександра Вілкула “Перспектива”. Всі родини нашого закладу, які брали участь в конкурсі отримали іграшки та цукерки.

Залишити відповідь