Вітаємо переможців!!!

Від Мальва133

16.04. о 23:59 ЗАВЕРШИЛОСЬ ГОЛОСУВАННЯ ЗА КРАЩУ ПОРОБКУ ДО ВЕЛИКОДНЯ!!! Голоси розподілились наступним чином:

П’ятірка переможців:

Голуб Злата “Крутелики” понад 119 
Комишан Дарина “Яєчка в гніздечку” понад 119
Бреус Забава “Зайчик біленький сидить” і Шавкун Михайло “Казкова галявина” по 63 голоси
Шакула Даня “Великодній дзвін”- 59
Загоруйко Алісія “Пасочка і крашанки”- 49

ТОП-10:

Мельниченко Паша “Чудо-дерево”- 47
Задорожній Владислав “Родинне свято” – 46
Мельниченко Катя “Дерево життя” – 39
Кузьменко Рома “Пухнастики з ниток” – 30
Григоренко Аліса “Весняний кошик” – 29
Деревянко Аліна “Смаколики” – 29

Нагороду за креатив отримують:

Кузнєцова Вероніка “Кошик від зайчика”- 28
Морозова Варя “Великдень” – 27
Кулик Герман “Святковий квілінг” – 26
Білоусова Соня “Пасхальний сюрприз” – 25
Іванчук Мирослав “Весняне гніздечко” – 25
Гаркава Даша “Писанки” – 24
Котенко Дар’я “Свято на порозі” – 24
Скорик Марія “Великодні курчатка” – 24
Березняк Аніта “Пасхальний гламур” – 23
Бжезовська Ліза “Намалюю писанку…” – 23
Глазачева Віруня “Пасхальний сувенір”- 23
Євстратенко Софія “У лісочку, на пеньочку”- 23
Комісар Вікторія Григорівна “Благополуччя” вихователь 23
Ярова Ангеліна “Друзі”. Група №5 – 23
Кіра Яковенко “Барвистий кошик”- 22
Жуковський Артем “Великодня галявина”- 21
Комісар Вікторія Григорівна “Великодній ландшафт” вихователь  21
Науменко Артем “На добро”- 21
Плахотнік Степан “Великодній кошик чудес”- 21
Ярова Ангеліна “Смачна краса”- 21
Жуковська Злата “Писанка “Пробудження природи””- 20
Кулик Герман “Ніжність”- 20
Крігер Аліса “Великодня краса”- 20
Гапон Влада “Яйце-райце”- 18
Жуковський Артем “Писанка”- 18
Кирилюк Світлана Михайлівна “Великодня композиція” вихователь 18
Синя Анна “Великодня підвісочка”- 17
Демиденко Василина “Кольорове диво”-16
Дубовик Аліса “Великодні барви” – 16
Нодь Ваня “Креатив”- 16
Синя Анна “Кролик”. – 16
Гончар Єгор “Будьте здорові”- 15
Нодь Ваня “Писанки на будь-який смак!”- 15

В номінації “Творчі малюки” перемогу здобули:

Попруга Ліза “Великодня композиція”- 15
Шевчук Аліса “Пасхальний ранок”- 15
Кушніренко Марія “Святковий вечір”- 14
Марданов Дмитро “Пасхальний віночок”- 14
Соболєва Маргарита “Пасхальні кроленята”- 14
Толстова Кіра “Зайченя”- 14
Толстова Кіра “Святковий подарунок”- 13
Дубовик Анна “Великодні барви”- 12
Малюта Аріна “Великоднє чудо”-12
Бернадін Нікіта “Диво”- 11
Чубенко Матвій “Великодні хованки”- 10
Іванчук Мирослав “Чарівне гніздечко”- 9

В номінації “Грайлики” перемогли:

Забігалін Артем 
Федоренко Назар