Створення настрою, початок взаємодії з колективом починається в той момент, коли діти заходять в групову кімнату. Ось чому так важливо привітати кожного вихованця біля дверей. Так ми закладаємо позитивний місточок у відношення дитини до вихователя та інших малюків. Ці, на перший погляд, не такі уже і важливі, кілька секунд допомогають вихованцям почати день з позитиву, відчути себе частиною соціуму.

Враховуючи, що ранок дитини починається в родині, важко вгадати, в якому настрої малята прийдуть в дошкільний заклад. Можливо, хтось не виспався, голодний чи просто без настрою. Важливо допомогти дитині позбутись цього негативу. Якщо вихователь помічає, що дітей “не в дусі” багато, він має змогу вчасно внести корективи в роботу з дітьми.

Ще один позитивний момент таких вітань – дитина має вибір. Саме вона визначає спосіб привітання.

В своїй роботі ми користуємося відредагованими картинками, люб’язно наданими Kaly McForvard. Ці ранкові вітальні знаки – відмінний спосіб почати свій день! Просто розмістіть їх біля дверей і попросіть дітлахів вибирати, як вони хочуть привітатись сьогодні. Трохи любові та ніжності вранці додасть позитиву на увесь день!

ВИКАЧАТИ КАРТИНКИ УКРАЇНСЬКОЮ

ОРИГІНАЛ АНГЛІЙСЬКОЮ