Сьогодні кожен розуміє, що доля держави залежить від економічної, правової, політичної та моральної грамотності молодого покоління. Економіка завжди була невід’ємною частиною життя людини. В умовах сучасного суспільства, що безперервно змінюється, економічну освіту необхідно починати саме з дошкільного віку, – коли дітьми набувається первинний досвід в елементарних економічних відносинах.

Дітям не зайвим буде знати, що достатня кількість фінансових ресурсів відкриває перед ними більше можливостей. Чим раніше діти дізнаються про ролі грошей у приватному, сімейному та суспільному житті, тим раніше можуть бути сформовані в них корисні фінансові звички.

Ділимося авторським шаблоном лепбуку “Подорож з Дашею”. В ході гри з посібником діти повторять назви професій та знарядь праці, зрозуміють різницю між потребами та бажаннями, познайомляться з народними прислів’ями та приказками за темою, дізнаються звідки беруться продукти, начаться взаємодіяти з однолітками.

До набору входять: шаблон фону, кишеньки для карток та ігор, дидактичні ігри “Порахуй”, “Хто як гроші заробляє?” (джерело – сайт neposed.net), “Звідки беруться продукти?”, “Потреби та бажання”, гроші з мультяшними героями для сюжетних ігор “Магазин”, “Банкомат”, зображення грошей України, гра-бродилка “Подорож монетки” (+шаблон кубика для гри). Порядок розміщення кишеньок – довільний.

За виключенням гри “Хто як гроші заробляє?” шаблон та дидактичні ігри виготовлено творчою групою закладу для постійних читачів нашого сайту та блогу. НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ.