ПРО НАС ГОВОРЯТЬ:

Замечательный садик. Пусть небольшой, дружелюбный коллектив! Привели меньшего сына по совету друзей, старший посещал другой. ОЧЕНЬ рады такому выбору! Благодаря искренней заботе и доброте воспитателей и помощников, сынок посещает сад с удовольствием. Обязательно буду рекомендовать НАШ сад!
Ольга Лисовая
Надзвичайно задоволена садочком 133 та всіма вихователями! Приділяється максимальна увага дитині, постійно відбуваються заходи для дітей та батьків. В групі чисто та охайно, не буває тих жахіть, про які говорять матусі з інших садочків. Завідувач Наталя Володимирівна знає кожну дитину і родину, завжди привітна. Харчування влаштовує.
Каріна Філімонова
Жодного разу не пошкодували, що обрали саме цей, дуже затишний і майже домашній, садочок. Велика подяка керівництву і всім, хто тут працює за чуйне ставлення до наших діточок. Є лише одне побажання, щоб відремонтували басейн, в якому наші дітлахи могли б набувати навиків поводження на воді.
Юлія Магера

ЗАРАЗ В ЗАКЛАДІ