Консультування

батьків дітей, що не відвідують ЗДО та виховуються в умовах сім’ї кожної середи

з 14.00 – 15.30

з питань електронної реєстрації

щопонеділка 10:00 – 12:00, 13:00 – 15:00

Вихователь-методист Бойко Наталія Миколаївна

Вихователеві, завантаженому щоденною кропіткою роботою з дітьми, здебільшого складно розібратися в сучасному бурхливому і нерідко суперечливому інформаційному потоці. Тож діяльність вихователя-методиста в нашому закладi спрямована на розумне керівництво і, насамперед, дієву допомогу вихователям та батькам в організації освітньої роботи з дітьми. Дошкільне виховання – один з найважливіших етапів формування особистості, а живий діалог серед захоплених однією справою – безумовна складова успіху.

Розділ “Методкабінет” нашого сайту – своєрідна “шпаргалка”. Це допомога педагогам закладу у веденні щоденника самоосвіти. Саме тут Ви знайдете актуальні матеріали за тематикою пріоритетного напрямку, обласної проблеми та річних завдань закладу на 2018-2019 навчальний рік.

Час не стоїть на місці і на зміну старому незмінно приходить нове. Більше 70% людей перестали зберігати фотографії в фотоальбомах, а документи в папках, адже для цього існують хмарні сховища, куди є доступ з будь-якого комп’ютера чи мобільного пристрою. В роботі або навчанні педагоги також намагаються використовувати сучасні технології, що допомагає краще і набагато швидше справлятися зі своїми завданнями.

Саме тому в нашому закладі супровід процесу самоосвіти педагога ведеться через Google Classroom (Гул Класрум). Це онлайн платформа для ефективного навчання, повноцінний сервіс, який доступний для всіх бажаючих. Він входить в число безкоштовних сервісів Google Apps для освіти. При цьому інтегрований з іншими сервісами: «Диск», YouTube, «Документи» і Gmail.