Проект “Казкове містечко для малят” буде втілено!!!

Ще одну сходинку на шляху реалізації проекту було подолано! Підписано тристоронній договір та перераховано авторський внесок у розмірі 4900 (5%) від загальної вартості проекту.

Ще раз дякуємо організаторам конкурсу “Громадський проект. Кривий Ріг” за чудову можливість порадувати наших улюблених вихованців!

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект є невідповідність існуючого стану облаштування дитячих ігрових майданчиків закладу сучасним вимогам безпеки та виховання дітей. Садочок являється осередком культурного життя, платформою для розвитку, навчання й виховання підростаючого покоління мікрорайону. В той же час, в нашому закладі, який був побудований понад 25 років, за роки експлуатації жодного разу не проводилась модернізація дитячих майданчиків. З часом конструкції стали непридатними для використання. Батьки бажають спокійно працювати й бути впевненими, що їх діти знаходяться в безпечних та комфортних умовах. Саме тому існує необхідність створення сучасного дитячого ігрового майданчику, який відповідає запитам дітей і нормам безпеки. Зазначимо, що у закладі виховується 125 дітей, які перебувають у закладі понад 9 годин та потребують безпечних умов для рухливих ігор. Інноваційною складовою проекту є використання натуральних матеріалів, з яких будуть виготовлені ігрові модулі.

Мета проекту

Метою проекту є сучасний благоустрій КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №133» шляхом встановлення сучасного дитячого ігрового майданчика протягом 2018р. з дотриманням бюджету у 98000, 00 грн. Впровадження проекту сприятиме створенню безпечних умов для виховання дітей. Використання натуральних матеріалів для виготовлення ігрових модулів зробить майданчик абсолютно безпечним для дітей та надійним в експлуатації. Це буде відносною інновацією, оскільки існуючі на мікрорайоні дитячі майданчики виготовлені з синтетичних матеріалів.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить проводити з дітьми цікаві квести, ігри та забави; у дітей з’явиться можливість розвивати навички стрибків та бігу, гратись на свіжому повітрі на сучасному ігровому майданчику; посилення позитивного іміджу закладу та міста через покращення естетичного вигляду ігрового обладнання.

Залишити відповідь