Презентуємо новий електронний посібник!

Усім дорослим хочеться, щоб дитина виросла культурною та освіченою. Але, на жаль, не завжди так виходить. Зацікавити дошкільника незрозумілим для нього світом дуже непросто.

Наш посібник для допитливих малюків та дорослих, які піклуються про творчий розвиток дітей. Сподіваємося, цікаві ігри та завдання, розраховані на заняття з дітьми шостого року життя, допоможуть вам долучитись до прекрасного.

Електронна форма обрана для посібника не випадково. Так ви зможете разом з дітьми переглядати мультфільми та слухати аудіосупровід до занять. Для повноцінного відтворення посібника необхідно встановити на комп’ютер безкоштовно поширювану програму Acrobat Reader. Інтегрований курс за освітньою лінією «Дитина в світі культури» передбачає формування почуття краси в її різних проявах, ціннісного ставлення до предметного світу та світу мистецтва, розвиток творчих здібностей. На сторінках «Кольорового світу» діти знайомляться з творами образотворчого, музичного та літературного мистецтва, народними традиціями.

Для зручності сприйняття навчальний матеріал поділено на розділи, логічно пов’язані тематикою. Навігація може здійснюватися як за допомогою змісту, так і через меню «закладки».

Шановні батьки, з питань використання посібника звертайтесь до вихователя вашої групи.

Залишити відповідь