Порадійте разом з нами!!! Наш сайт посів І місце у Всеукраїнському конкурсі!!!

29 березня 2019 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулось нагородження призерів Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. 

Безумовно, ця перемога – заслуга нашої дружної команди: адміністрації, педагогів, батьків та найменших учасників освітнього процесу – наших вихованців. Серцем нашого сайту є Бойко Наталія Миколаївна – вихователь-методист, адміністратор ресурсу (нею було налаштовано бескоштовний шаблон відповідно до наших потреб). Яскравим та привабливим наш сайт роблять цікаві та змістовні заходи, проведені педагогами та роботи фотографа Мунтян Наталії Миколаївни (за сумісництвом мами двох веселих та невгамовних хлопчиків – наших вихованців). Хочеться подякувати за надхнення та підтримку завідувачу – Шеремет Наталі Володимирівні та батькам здобувачів освіти за довіру (оплата послуг хостингу здійснюється за рахунок благодійності батьківської громади).

Маємо надію на те, що наші ідеї в подальшому будуть підтримуватись Відділом освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради та Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Загалом на конкурс подали заявки майже 1500 закладів з різних регіонів країни. 

Організаторами та партнерами конкурсу стала “Українська мережа обміну трафіком” UA-IX, група компаній Адамант, компанія “ДЕПС”, Інтернет асоціація України, Український союз промисловців і підприємців з питань ІТ, Сумський державний університет.

В якості подарунків ми отримали грамоту переможця, підписану Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, ламінатор, точку доступу Wi-Fi та сертифікат на надання хостингу 25ГБ та домену в зоні inet.ua.

Залишити відповідь