09.06.2020 пройшла онлайн-конференція, на якій підвели підсумки X Всеукраїнського конкурсу на кращий сайт, організованого Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України та партнера конкурсу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

Цього року призерами стали два заклади дошкільної освіти міста Кривого Рогу – наш заклад виборов перше місце, і Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №116» Криворізької міської ради – 2 місце. Також наш сайт було відзначено спеціальною грамотою Служби освітнього омбудсмена за якісну інформаційну наповнюваність.

Переможці отримали грамоти за підписом Міністра освіти і науки і Голови Правління ІнАУ, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України і компанії «Адамант».

Запис прямого ефіру можна переглянути на сайті інформаційного партнера –каналу i-ua.tv за посиланням https://i-ua.tv/stream/26694-tseremoniia-nahorodzhennia-peremozhtsiv-x-vseukrainskoho-konkursu-na-krashchyi-vebsait-zakladu-osvity