Ми народжуємось дослідниками!

12.06.2019 в ЗДО №133 пройшов семінар-практикум для вихователів “Експериментально-дослідницька діяльність як чинник пізнавального розвитку дошкільників” з метою поширення кращого педагогічного досвіду, розширення теоретичних знань та практичних навичок з організації пошуково-дослідницької діяльності, активізації творчого потенціалу педагогів через обмін думками та досвідом.

Ведучою – вихователем-методистом Бойко Наталією Миколаївною було проведено теоретичну частину заходу, де педагоги мали змогу ознайомитись з основними термінами та поняттями. Під час практичної частини вихователі продемонстрували рівень власної обізнаності з теми в ході онлайн-ігор та вправ (“Етапи дитячого дослідження”, “Методичний конструктор”, “Вміння і навички, необхідні для дослідницького пошуку”). 

Конюшенко Юлією Костянтинівною було продемостровано майстер-клас по проведенню дослідів з водою та барвниками “Кольоровий дощик”, “Паперова веселка” (вікова категорія – друга молодша група). Хамула Катерина Вікторівна презентувала досвід роботи по проведенню серії експериментів на тему “Повітря” для дітей старшої групи. 

Бойко Н.М. було надано методичні рекомендації по підбору тематики та матеріалу і специфіки організації експериментально-дослідницької діяльності в закладі дошкільної освіти.

Залишити відповідь