Мобільний додаток “Гімнастика пробудження”

Педагоги ЗДО №133 “Мальва” надзвичайно стурбовані збереженням здоров’я вихованців. Саме тому одним з провідних завдань стало подолання гиподинамії дітей, формування інтересу до різних видів рухової діяльності, корисних звичок, необхідних для ведення здорового способу життя.

Результатом нашої плідної праці став мобільний додаток “Get Up”, який стане в нагоді як педагогам, так і батькам. В мобільному додатку підібрано 24 комплекси вправ гімнастики пробудження. Серед них – авторські комплекси педагогів нашого закладу та ЗДО Довгинцівського району, а також використано матеріали з загальнодоступних інтернет-джерел.

   Викачати додаток можна за цим QR-кодом                                                         

Під час сну всі процеси в організмі сповільнюються, відразу після пробудження у дитини знижена швидкість реакції, чутливість, розумова і фізична працездатність. Для того щоб повністю прокинутися, дитячому організму потрібен досить тривалий час.

Гімнастика після сну призначена для того, щоб допомогти до кінця не сформуваній і дуже вразливій дитячій нервовій системі швидше перейти в стан бодрості. Таку оздоровчу, тонізуючу гімнастику прийнято називати коригуючою.

Коригуюча гімнастика після денного сну:

• усуває сонливість і млявість після пробудження;

• покращує настрій і самопочуття дитини;

• підвищує розумову і фізичну працездатність;

• покращує роботу серця і легенів, що постачають органи киснем і живильними речовинами;

• оздоровлює весь організм.