Шановні відвідувачі дитячої сторінки,

ми як ніхто інший знаємо, як хочеться діткам погратись, послухати казочку чи переглянути мультфільм. Тож нехай дозвілля наших вихованців буде не лише цікавим, але й корисним та змістовним. На сторінках даного розділу до вашої уваги корисні посилання, веселі мультики та  повчальні історії на актуальну для дошкільників тематику.

Дитячі онлайн-бібліотеки

Вихованці нашого закладу дуже люблять казки! На сторінках цих ресурсів можна читати дитячу літературу онлайн, роздрукувати, скачати або прослухати аудіоверсії

Безпека в Інтернеті

Любі друзі! До вашої уваги цікаві та захоплюючі пригоди казкових героїв. Разом з ними ви ознайомитеся з простими правилами безпеки дітей в Інтернеті.

Мультики про права дитини

Цікаво, а чи добре ваші діти знають свої права? Давайте відновимо в пам’яті найважливіші з них, переглянувши мультфільм "Смішарики про права дитини"

Малечі про екологію

Давайте разом дбати про планету, в якій живемо. Не знаєте як? Вам підкажуть ваші улюбленці- Фіксики, Смешарики та Свинка Пепа!!!

Нашим вихованцям - про дружбу

На цій сторінці - мультики для дітей про тих, хто вміє дружити, і тих, кому варто задуматись над своєю поведінкою та вчинками.

Про безпеку - для найменших

Вчимо дітей, не лякаючи їх. Цікаві мульти допоможуть правильно розвивати й підтримувати в дітей навички особистої безпеки.