Екскурсія до дитячої бібліотеки

13.11.2019 дітлахи старших груп “Барвінок” та “Ромашки” разом з вихователями – Сільновою Наталією Іванівною, Хамулою Катериною Вікторівною, практичним психологом Пятуніною Альоною Олександрівною та вихователем-методистом Бойко Наталією Миколаївною вирушили до дитячої бібліотеки-філії №10 за адресою в. В. Чорновола 17. На дітей чекала приємна несподівнка – працівники бібліотеки підготували надзвичайно змістовну розважальну програму. Вихованці “Мальви” переглянули мультфільм про правила поводження з книгами, пограли в ігри “Вгадай мелодію з казки”, “Впізнай на дотик героя”, позмагались в спритності та кмітливості під час естафети і зробили осінні поробки – веселих їжачків. Під час підсумкової бесіди майже всі діти висловили бажання завітати до бібліотеки ще.

Дякуємо завідувачу – Шароборіній Валентині Сергіївні за організацію цікавого дозвілля. А батькам нагадуємо графік роботи дитячого відділення: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, неділя з 8:30 до 17:00