Правила поведінки під час святкувань в суспільних місцях

Новий рік і Різдво – довгоочікувані свята, улюблені всіма. Ігри, забави навколо зеленої красуні надовго залишаються в пам’яті дітей. Ми щиро сподіваємося, що вони будуть радісними. Але не варто забувати, що саме в період святкових днів вдома, на прогулянках і в гостях вас можуть чекати найнесподіваніші небезпечні ситуації. Щоб уникнути їх або максимально скоротити ризик скористайтеся наступними правилами:

Правила поведінки в громадських місцях під час проведення Новорічних Ялинок і в інших місцях масового скупчення людей.

1. Якщо ви поїхали на новорічну виставу з батьками, ні в якому разі не відходите від них далеко, тому що при великому скупченні людей легко загубитися.
2. У місцях проведення масових новорічних гулянь намагайтеся триматися подалі від натовпу, щоб уникнути отримання травм.
3. Підкорюйтесь вимогам адміністрації, поліції та інших осіб, відповідальних за підтримання порядку, пожежної безпеки.
4. Ведіть себе шанобливо по відношенню до учасників масових заходів, обслуговуючого персоналу, посадових осіб, відповідальних за підтримання громадського порядку і безпеки під час проведення масових заходів.
5. Не допускайте дій, здатних створити небезпеку для оточуючих і привести до створення екстремальній ситуації.
6. Здійснюйте організований вихід з приміщень і споруд після закінчення заходів
7. При отриманні інформації про евакуацію діяти відповідно до вказівок адміністрації і співробітників правоохоронних органів, відповідальних за забезпечення правопорядку, дотримуючись спокій