Свідома благодійність з EduPay

Шанoвні батьки!

Тепер на www.edupay.com.ua Ви маєте можливість сплачувати за освітні послуги через інтернет картками будь-яких банків. Прoсимo Вас oзнайoмитись з інструкцією пo кoристуванню пoрталу: 

Щoб зрoбити благoдійний внесoк на кoристь саме ДНЗ №133, перейдіть за посиланням:

БЛАГOДІЙНІСТЬ

та oберіть призначення платежу у відпoвіднoму вікoнці

Реєстрація платника

Для здійснення платежів на сайті edupay.com.ua на користь будь – якого закладу реєстрація платника не потрібна. При оплаті платник заповнює платіжну форму, де вводить свій мейл, для відправки йому квитанції про оплату. При відправці першої квитанції про оплату проходить автоматична реєстрація користувача на EduPay. При цьому на вказаний користувачем мейл окрім квитанції висилається пароль для авторизованого входу на сайт. При авторизованому вході користувачу буде доступна вкладинка «Мої платежі» з реєстрами особистих платежів та електронними квитанціями.

Вхід на сайт зареєстрованого користувача

Для входу на сайт edupay.com.ua зареєстрованому користувачу потрібно у вкладинці «Авторизація/реєстрація» ввести логін, яким є реєстраційний мейл, та пароль, що вводився користувачем при реєстрації.

Відновлення паролю

Якщо Ви забули пароль для входу на сайт, натисніть «Відновити пароль» справа знизу у формі авторизації або надішліть відповідний лист у довільній формі на адресу info@edupay.com.ua.

Розділ «Платежі»

У вкладинці «Мій заклад» при переході у розділ «Платежі» користувач отримує можливість обрати календарний період від відповідної дати початку до дати закінчення періоду. Після визначення обох дат, що обмежують період треба натиснути кнопку  і користувачу будуть виведені реєстри платежів за обраний період по його підзвітному закладу. Якщо платежів у обраному періоді не було, буде виведений текст: «Платежів за обраний період не знайдено». Реєстри платежів містять інформацію щодо № транзакції, назви закладу, суми платежу, опису платежу, дати і часу оплати та містять посилання на електронну квитанцію. Передивитись чи роздрукувати квитанцію можна, натиснувши «Друкувати» напроти потрібного платежу. Реєстри за обраний період можна зберегти у форматі Excel, натиснувши кнопку.