Батькам

Педагогічний колектив ЗДО добре розуміє роль сім’ї у вихованні дитини дошкільного віку, тому тісно співпрацює з родиною. В закладі відпрацьовано систему роботи з батьками вихованців. Щорічно проводяться батьківські збори, прижились такі форми роботи з батьками як День відкритих дверей, квести, родинні свята, онлайн-консультації, Дні добрих справ, коли батьки відгукуються допомогти під час ремонту, озеленення території.

Ваш малюк нещодавно почав відвідувати дитячий садочок? Безумовно, Вас хвилює безліч запитань, на які хотілося б отримати відповіді. 

В меню даного розділу до Вашої уваги теми, що, за нашими спостереженнями, найчастiше цiкавлять батькiв.

Опитування

Шановні батьки, на цій сторінці ми просимо Вас прийняти участь в опитуванні і поділитись враженнями про наш садочок.

Групи

Бажаєте дізнатись графік роботи, розклад занять, про буття своєї дитини більше? Завітайте на сторінки груп.

Харчування в ЗДО

Бажаєте дізнатись, хто готує для наших малят, секрети дитячого харчуванн і навіть скачати примірне денне меню? Вам сюди!

Свідома благодійність з EDUPAY

Дізнайтесь більше про свідому благодійність з порталом EDUPAY. Тепер зробити внесок можна навіть без реєстрації на порталі.

Права дитини

Ваша дитина, як і будь-яка інша людина, має рівні людські права! Права дитини закріплені Конвенцією про права, що проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року.

Консультації для батьків

Педагогічний колектив КЗ ДО №133" КМР залюбки ділиться корисною інформацією стосовно навчання та виховання дітей дошкільного віку.