“Є в світі десятки, сотні професій, спеціальностей, робіт: один будує залізниці, другий зводить житловий будинок, третій вирощує хліб, четвертий лікує дітей, п’ятий шиє одяг… Та є в світі найуніверсальніша – найскладніша й найблагородніша робота, едина для всіх і водночас своєрідна і неповторна в кожній сім’ї – творення людини.”

В.О.Сухомлинський

Педагогічний колектив ДНЗ добре розуміє роль сім’ї у вихованні дитини дошкільного віку, тому тісно співпрацює з родиною. Завдяки спільній роботі педагогів та батьків вирішено проблему стовідсоткового охоплення дітей п’ятирічного віку в дитячому садочку.

У садочку вже відпрацьовано систему роботи з батьками вихованців. Щорічно проводяться батьківські збори, діє батьківський комітет, прижились такі форми роботи з батьками як День відкритих дверей, індивідуальні консультації, Дні добрих справ, коли батьки відгукуються допомогти під час ремонту, озеленення території.

Ваш малюк нещодавно почав відвідувати дитячий садочок? Безумовно, Вас хвилює безліч запитань, на які хотілося б отримати відповіді. Колектив дошкільного закладу №133 «МАЛЬВА» залюбки допоможе Вам в цій важливій справі.

В меню даного розділу до Вашої уваги теми, що, за нашими спостереженнями, найчастiше цiкавлять батькiв.