А у нас знову свято!!!

19.09.2019 пройшло відкриття оновленої музичної зали в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020»!

На урочистому заході були присутні Ратінов Ігор Гарійович – голова Довгинцівської районної в місті ради, Бутрімова Людмила Станіславівна – методист Комунального закладу «Методично-інноваційний центр» Криворізької міської ради, автор проекту – Філімонова Каріна Анатоліївна, а також педагоги й батьки вихованців закладу.

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач дошкільного закладу Шеремет Наталя Володимирівна. Вона висловила подяку за ініціативу та плідну роботу організаторам конкурсу й авторові проекту.

Каріна Анатоліївна проекту подякувала небайдужим мешканцям міста за підтримку в голосуванні, міській владі за можливість брати участь в подібних конкурсах, перемагати та втілювати мрії дітей.

В ході реалізації проекту придбано сучасну музичну апаратуру: радіомікрофони, мікшер, аудіосистему, ноутбук, кондиціонер, мультимедійний проектор та моторизований екран, музичні інструменти, стільці й ковролін, замінено дверний блок на енергоефективний.

Тепер педагоги можуть проводити з дітьми цікаві заняття, ігри, свята та забави. На базі закладу проходять різноманітні заходи для педагогів та батьків вихованців. У дітей з’явилась можливість реалізувати себе в якості співаків та акторів, розвивати вокальні дані.