25.05.20 роботу закладу відновлено

Від Мальва133

Шановні батьки! Згідно рішення уряду по послабленню карантину з 22.05.20 до 22.06.20, листа МОНУ “Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти” з 25.05.20 дозволяється відвідування КЗ “ДНЗ (ясла-садок) №133” КМР. Разом з тим виникла необхідність у змінах в роботі ЗДО у зв’язку з проведенням протиепідемічних заходів. Для кожної вікової групи окремо визначено графік прийому та повернення додому дітей.

Зверніть увагу!

Прийом дітей відбувається на території ЗДО (біля входу) за межами будівлі (за несприятливих погодних умов – біля центрального входу в заклад). Батьки або особи, які супроводжують дитину мають бути в масці. Під час очікування скринінгу температури дотримуйтесь дистанції в 1,5 м. Діти, температура тіла яких перевищує 37,2, до закладу не приймаються.

Батькам заходити в приміщення закладу суворо забороняється!

У закладі заборонено:

• використання тканинних рушників, іграшок, що не піддаються обробці деззасобами та килимів;
  • перебування в приміщенні у вуличному взутті;
  • проведення масових заходів, екскурсій.

Батьки вихованців

• несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини;
  • за дотримання маскового режиму;
  • за дотримання суворого пропускного режиму в ЗДО на час карантину;
  • повідомляють вихователя і не приводять дитину до ЗДО за наявності температури вище 37.2 або появи респіраторних симптомів, у випадку наявності контакту з хворим.