20 травня в “Мальві” відбувся районний майстер-клас

На базі Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №133» Криворізької міської ради пройшов майстер-клас ІКТ компетентності для вихователів-методистів Довгинцівського району на тему «Створення та адміністрування сайту ЗДО».

Метою серії заходів, організованих за інформаційної підтримки Комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» є впровадження та поширення сучасних технологій, передача досвіду створення та адміністрування офіційного ресурсу закладу дошкільної освіти, надання учасникам допомоги у визначенні завдань самовдосконалення.

В якості координаторів виступили методист КЗ «ІМЦ» КМР Бутрімова Л.С. та вихователь-методист КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №133» КМР – адміністратор сайту-переможця в «Конкурсі на кращий сайт навчального закладу – 2019» у номінації «Заклади дошкільної освіти».

 Під час організаційного блоку Людмила Станіславівна ознайомила присутніх з нормативно-програмовим забезпеченням, що регламентує функціонування сайту закладу освіти, наголосила на необхідності вчасного поновлення інформації на офіційних ресурсах. Бойко Наталія Миколаївна розповіла про етапи створення сайту, детально зупинившись на можливостях конструкторів та сучасних тенденціях у веб-дизайні.

Учасники познайомились з найпопулярнішими сервісами для створення сайтів і мали змогу застосувати набуті знання під час інтерактивних ігор, створених за допомогою освітнього ресурсу learningapps.org.

Під час рефлексії присутніми було визначено ряд перешкод у створенні сайтів закладів дошкільної освіти, розкрито шляхи їх подолання, проведено оцінку власних дій з огляду на їх ефективність та продуктивність, а також розроблено методичні рекомендації.

Залишити відповідь