16.04.2020 відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання музичних керівників

З метою заохочення педагогів використовувати у своїй роботі з дітьми різні види театралізованої діяльності для виховання гармонійної, творчої особистості та підсилення розвитку музикальності дітей, створення умов для професійного обміну досвідом та творчої самореалізації відбулося четверте засідання районного методичного об’єднання музичних керівників в режимі онлайн.

Керівник МО – Калешник Оксана Володимирівна, музкерівник ЗДО №133 означила нормативну базу, на яку потрібно опиратись, розповіла про те, як саме побудувати в закладі систему роботи з розвитку творчих здібностей дітей за допомогою театралізованої діяльності. Музичний керівник ЗДО №116, “вихователь-методист” Чепурна Ірина Володимирівна поділилась власним досвідом – театралізованими іграми для формування зв’язного мовлення дошкільників. Учасники переглянули  презентацію досвіду роботи  по гуртковій театралізованій діяльності  музичного керівника  ЗДО №204 Гераськіної Ірини Миколаївни. Під час практичної частини заходу педагоги ознайомились з варіантами втілення ідеї: подивились відео міні-театралізації для дітей «Гуси лебеді» музичного керівника ЗДО №72, спеціаліста першої категорії Дзюби Ірини Георгіївни та виставу «Семеро козенят»  у виконанні музичного керівника Гераськиної Ірини Миколаївни та дітей  ЗДО №204. Вихователь ЗДО №133 Кирилюк Світлана Михайлівна поділилася відеоконсультацією для батьків “Театр на ложках”.

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням http://zdo133.kr.ua/zasidannya-mo-muzkerivnykiv/