15.02.2019 пройшла музично-спортивна розвага “Стрітення”

Вихованці старшої групи “Капітошка” під керівництвом музичного керівника Калешник Оксани Володимирівни приготували сюрприз – фольклорну виставу “Стрітення” для дітлахів середніх груп. Діти повторили назви весняних першоцвітів, згадали зимуючих та перелітних птахів, закріпили знання про весняні і зимові явища природа, їх особливості та прикмети, розширили знання про звичаї українського народу – грали в народі ігри, співали веснянки-заклички, відгадували загадки, розповідали прислів’я.

Під час веселих рухливих блоків “відвели душу” і актори, і глядачі дійства – малята стрибали, виконували завдання на втримання рівноваги, брали участь в іграх-естафетах і навіть перетягували канат разом з Весною та Зимою! Звісно ж, перемогла команда Весни.