02.10 відбулося установче засідання РМО музичних керівників

Сьогодні “Мальва” вітає гостей: на базі КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №133» КМР пройшло перше засідання методичного об’єднання музичних керівників Довгинцівського району на тему «Використання ІКТ в музичному вихованні дітей». Керівник МО – Калешник Оксана Володимирівна, ознайомила учасників з пріоритетними напрямками  роботи на 2019-2020  навчальний рік, які було визначено, виходячи з кваліфікаційного рівня, інтересів та потреб педагогів.

Оксана Володимирівна наголосила, що інформатизація системи освіти висуває нові вимоги до педагога і його професійної компетентності, а використання  ІКТ в освітньому процесі дає можливість для засвоєння дітьми інформації та сприяє підвищенню інтересу до музичних занять. Адже сучасні технології можна застосовувати у всіх без виключення видах музичної діяльності: сприйнятті музики, музично-ритмічних рухах, співі, музично-дидактичних іграх, святах і розвагах, грі на дитячих музичних інструментах. Калешник О.В. презентувала електронний посібник інтегрованого курсу «Кольоровий світ» для дітей шостого року життя.

Під час практичного блоку присутні мали змогу протестувати відеоряд для дитячого оркестру, створений педагогами ЗДО №133 Довгинцівського району. Музичні керівники ЗДО №67 – Лук’яниця Наталія Степанінва і Трубаєва Дарина Володимирівна провели покроковий майстер-клас зі створення та роздрукування нотних партитур на комп’ютері за допомогою програми «Sibelius».

Під час круглого столу з обміну досвідом учасники зійшлися на тому, що сучасний педагог повинен не тільки уміти користуватись сучасним обладнанням, а й створювати власні навчальні ресурси і широко впроваджувати в своїй педагогічній діяльності.

За підсумками роботи засідання було вироблено методичні рекомендації.