02.03.2020 в “Мальві” пройшли заходи в рамках Всеукраїнського заняття доброти

Від Мальва133

Педагоги використали дидактичні матеріали, надані спеціалістами Благодійного фонду «Щаслива лапа» по роботі з дитячою аудиторією й провели заняття на тему “Тварини – друзі наші”. Дякуємо активним батькам за допомогу в підготовці та технічну підтримку.

Метою заняття було ознайомити дітей з професіями ветеринар та кінолог; закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; поповнити словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Вихованці закладу дізнались багато нової цікавої інформації та мали змогу поділитися власним досвідом догляду за тваринами.