01.03.2019 в ЗДО №133 в рамках Всеукраїнського заняття доброти пройшли інтерактивні заняття “Тварини – наші друзі”

Педагоги використали дидактичні матеріали, надані спеціалістами Благодійного фонду «Щаслива лапа» по роботі з дитячою аудиторією.

Метою заняття було ознайомити дітей з професіями ветеринар та кінолог; закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; поповнити словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Вихованці закладу дізнались багато нової цікавої інформації та мали змогу поділитися власним досвідом догляду за тваринами.